Kortärmad t-shirt med 4-lager rundhalsad ringning och förstärkta täckta sömmar i krage och axlar. Sidosömmar. Storlek 4XL och 5XL finns endast i vissa färger. Avtagbar etikett.
1,03 kg
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 49,00 | 48,00 | 47,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Gul
| Artikelnummer | r65021b |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 1,03 kg |
| Modell | Male |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Single jersey av 100% Bomull, 165 g/m2 |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 15kg |
| Vikt | 15kg |
| Förpackning | 36x49x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159696339 |
| GPSR-Information | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 163 |
| M | 213 |
| L | 212 |
| XL | 110 |
| 2XL | 104 |
| 3XL | 183 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |