Tröja med hög krage och matchande dragkedja. Matchande innerkrage med förstärkta dolda sömmar. 1x1 ribbat tyg i ärmslut och midja. Borttagbar etikett. Den manliga modellen är 185 cm och bär storlek L, den kvinnliga modellen är 168 cm och bär storlek S.
3,65 kg
| Antal | 1 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/st | 260,00 | 250,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Marinblå
| Artikelnummer | r64391r |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 3,65 kg |
| Modell | Male |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Stickad av 50% Bomull och 50% Polyester, 280 g/m2 |
| Förpackning | 25st |
| Bruttovikt | 13kg |
| Vikt | 12,35kg |
| Förpackning | 36x52x42cm |
| GTIN / EAN | 8713159709183 |
| GPSR-Information | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| XS | 10 |
| S | 113 |
| M | 321 |
| L | 200 |
| XL | 329 |
| 2XL | 0 |
| 3XL | 26 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |