Kulspetspenna med blått bläck från Senator®. Tillverkad av återvunnet material. Denna penna har en elegant, matt finish och en stor klämma/tryckknapp. På pennkroppen är en liten logo med texten "recycled material" förtryckt vid klämman. Det återvunna materialet gör att det kan förekomma små ojämnheter på pennans yta. Made in Germany.
| Antal | 1 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 10,15 | 8,70 | 7,98 | 7,62 | 7,07 | 6,88 |
| Artikelnummer | 262699-003 |
| Material | Återvunnet ABS |
| Längd | 14.5 cm |
| Diameter | 1.5 cm |
| Vikt | 7.5 g |
| Volym | 1.7671 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |