Kulspetspenna med blått bläck från Senator®. Tillverkad av 95% återvunna R-ABS-material med en vackert polerad yta. Pennan har en slående design med en speciell klämma, en genomtänkt spets och ett ergonomiskt grepp. Made in Germany. Små ojämnheter i ytan på det återvunna materialet är möjliga.
| Antal | 1 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 14,15 | 12,70 | 11,60 | 10,90 | 10,55 | 10,15 |
| Artikelnummer | 261212-005 |
| Material | Återvunnet ABS |
| Längd | 14.9 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vikt | 10 g |
| Volym | 0.6969 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |