Soft Dressingroom med en rörkonstruktion som stomme vilken är mycket smidig att montera. Tyget är av 230g rPET som är Miljöcertifierad (GRS) stretch vilket ger ett slätt och fint intryck när väggen är monterad. I leveransen ingår rörställning, tryck på båda sidor av väggarna samt drapperi med tryck. Transportväska ingår. Benäms även som: Softwall, Eventvägg, Mässvägg.
| Antal | 1 | 5 |
|---|---|---|
| Pris/st | 9819,00 | 9328,00 |
| Artikelnummer | 6130-46-Dressingroom |
| Storlek | 122x122x223cm |
| Material | Aluminium, rPET 230g |
| Vikt | 16kg |
| Tryckmetoder | Sublimeringstryck på rPET 230g |
| Leveranstid | ca 2v efter godkänt underlag |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |