Soft Stand S1 med en rörkonstruktion som stomme, vilken är mycket smidig att montera. Tryckmaterialet är 230g rPET som är Miljöcertifierat (GRS) som är en textil som är något elastisk träs över ramen och försluts med en dragkedja och blir slätt fint intryck när väggen är monterad. I leveransen ingår rörställning, tryck på en sida samt väska. Storleken är 85x200 cm och foten är 60x40 cm. Benäms även som: Eventvägg, Mässvägg, Stretch wall.
| Antal | 1 | 5 |
|---|---|---|
| Pris/st | 4582,00 | 4355,00 |
| Typ | Antal |
|---|---|
| Trytck på en sida 84x200 cm (bxh) | |
| Tryck på båda sidor 84x200 cm (bxh) |
| Artikelnummer | 6130-35 |
| Storlek | 84x200cm |
| Material | Aluminium, rPET 230g |
| Vikt | 6kg |
| Tryckmetoder | Sublimeringstryck på rPET 230g |
| Tillgängliga tillbehör | Belysning |
| Leveranstid | ca 2v efter godkänt underlag |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |